Słowo Boże na rok Pański 2022: "Jezus Chrystus mówił: Tego, który do mnie przychodzi, nie odrzucę." J 6,37 Show search form
Parafia Ewangelicko-Augsburska w Wałbrzychu
Ad
Ad

Wprowadzenie nowej Rady Parafialnej 22.01.2017 r.

28.03.2017 Wprowadzenie nowej Rady Parafialnej 22.01.2017 r.

Dokładnie 5 lat po wprowadzeniu poprzedniej Rady Parafialnej 22 stycznia 2017 biskup Waldemar Pytel wprowadził w urząd nową. W skład nowej Rady Parafialnej weszli – Katarzyna Bruzi, Jolanta Sikora, Edyta Fajfer, Przemysław Burchardt, Sebastian Garwol oraz Marcin Kowalak. Natomiast w skład Komisji Rewizyjnej powołani zostali Ekert Ryszard, Bałon Krystyna, Kaleniak Janusz. Atmosfera była podniosła choć i smutna ponieważ w ostatnim tygodniu pożegnaliśmy jednego z członków dotychczasowej Rady świętej pamięci Pana Ireneusza Kolendę. Dziękujemy Bogu za Jego służbę i całej poprzedniej Rady Parafialnej, prosimy o błogosławieństwo i prowadzenie dla nowo wprowadzonej. Po nabożeństwie zebraliśmy się wszyscy przy skromnym poczęstunku.

Na zdjęciu od lewej stoją: p. Katarzyna Bruzi, p. Jolanta Sikora, p. Przemysław Burchardt, p. Edyta Fajfer, p. Sebastian Garwol, p. Marcin Kowalak.

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ

Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad