Słowo Boże na rok Pański 2022: "Jezus Chrystus mówił: Tego, który do mnie przychodzi, nie odrzucę." J 6,37 Show search form
Parafia Ewangelicko-Augsburska w Wałbrzychu
Ad
Ad

Święto parafialne z piknikiem – Nowa Ruda – 01.06.2019 r.

03.06.2019 Święto parafialne z piknikiem – Nowa Ruda – 01.06.2019 r.

1 czerwca 2019 r. 18- osobowa grupa naszych parafian z Wałbrzycha wybrała się do filiału naszej parafii w Nowej Rudzie na kolejne święto parafialne.

Tam odbyło się uroczyste nabożeństwo z okazji Wniebowstąpienia naszego Pana, które uświetnił występ grupy młodych chórzystów z Lubania. Do nabożeństwa przygrywała pastorowa Magdalena Królewicz, a jej mąż ks. proboszcz Cezary wygłosił kazanie. Wśród nas byli również ks. radca Edwin Pech z małżonką oraz parafianie z Karpacza.

Po nabożeństwie wszyscy udaliśmy się do ośrodka „Harenda” w Ludwikowicach Kłodzkich, który położony jest w przepięknej scenerii. Piękna pogoda i uroki tego właśnie miejsca przysporzyły nam wielu niezapomnianych wrażeń. Usiedliśmy wspólnie przy stołach na świeżym powietrzu i raczyliśmy się kiełbaskami z grilla, ciastem i kawą. Wspólne rozmowy i czas spędzony tam pozwolił nam bliżej poznać się wzajemnie się zintegrować. Najmłodszy uczestnik- Miłosz wraz z babcią wybrali się na rower wodny i nawet zepsuty sprzęt nie pozbawił ich dobrego humoru.

Zorganizowania tej imprezy podjęli się p. Krystyna Bałon z Nowej Rudy i pan Sebastian Garwol, za co serdecznie wszyscy im dziękujemy.

Jolanta Sikora

Zdj. Sebastian Garwol

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ

Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad