Słowo Boże na rok Pański 2021: "Bądźcie miłosierni, jak miłosierny jest Ojciec wasz." Łk 6,36 Show search form
Parafia Ewangelicko-Augsburska w Wałbrzychu
Ad
Ad

Akcje charytatywne

skarbonka

*******************************************************************************************************************************************

*******************************************************************************************************************************************

Apel  o pomoc dla Księdza Dariusza Lika – proboszcza Parafii Ewangelicko-Augsburskiej z Zielonej Góry

 

” Czcigodny Księże Proboszczu,

Jeden z naszych dobrych przyjaciół choruje od kilku lat na raka. To ksiądz Darek Lik z Zielonej Góry. Jest proboszczem parafii ewangelicko – augsburskiej. Większość z Was może Go znać osobiście. W 2016 roku zaproponowano Dariuszowi chemioterapię paliatywną, ale On się nie poddał i kontynuuje terapię nierefundowaną przez NFZ. Trzeba powiedzieć, że z bardzo dobrymi rezultatami. Jest bardzo duża szansa, że wyjdzie z tego całkowicie. Ksiądz Darek poprosił nas, aby Mu pomóc. Jest człowiekiem, który sam pomógł  wielu ludziom. Teraz On prosi o pomoc w zbiórce funduszy na leczenie. Nie jest w stanie samodzielnie sfinansować kosztów w całości. Dlatego prosimy Was w imieniu księdza Darka i naszym o dołączenie ze wsparciem.Z księdzem Dariuszem często  spotykamy się w ramach inicjatyw ekumenicznych, podczas których wspólnie modlimy się o jedność chrześcijan. Wierzymy, że modlitwa ta rodzi także konieczność pomagania człowiekowi w trudnej sytuacji.

Wchodząc na ten link możecie przekazać dowolną darowiznę na rzecz Dariusza. Możecie też zobaczyć postęp zbiórki i jeśli chcecie, to imiennie lub anonimowo dołączyć do listy darczyńców.

Prosimy też o zamieszczenie tej informacji na stronach internetowych, facebooku z prośbą o dołączenie się ze wsparciem dla Dariusza. Bardzo tej pomocy potrzebuje.

Prosimy o to chrześcijan różnych wyznań i traktujemy to jako działanie ekumeniczne.

Prosimy Was o to z całego serca!

Poniżej link do strony dedykowanej księdzu Dariuszowi.

POMÓŻMY DARKOWI

Dziękuję z całego serca

Adam Runiewicz

Fundacja Hospicyjna

Dajmy Nadzieję

69-100 Słubice ul. Piłsudskiego 3-4

KRS: 0000519191

NIP: 5981632764

www.dajmynadzieje.pl    

Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad